CCR (Carrier Commercial Refrigeration)

Přípravář/ka

Lokality práce CZ--Praha 4
ID 2024-4871
Kategorie
Obchod
Typ
Pravidelný
Dálkový
Ne
poštovní směrovací číslo
149 00
Adresa
Líbalova 2348/1

Přehled

Jsme americká společnost Carrier, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Carrier je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií.

Naše společnost stojí v čele světových poskytovatelů řešení pro vytápění, klimatizaci a chlazení již od roku 1902. Pro Prahu – Opatov, Líbalova 2348/1 nyní hledáme právě Vás – kolegy či kolegyně plné energie a dobré nálady.

Zodpovědnosti

Hlavní odpovědnosti a náplň práce:

  • Výpočet potrubních sítí na základě pokynů obdržených od projektantů, obchodního a realizačního oddělení
  • Vypracování seznamu množství materiálu plánovaného pro realizaci zakázky, kontrola termínů a sledování dodávek
  • Úzká spolupráce s oddělením logistiky, realizačním oddělením a hlavními montéry na stavbách
  • Vypracování a příprava realizační a technické dokumentace skutečného provedení pod vedením a dohledem projektanta a obchodního oddělení – v souladu s požadovaným standardem zadavatele
  • Příprava výkresů CAD podle náčrtů dodaných projektantem a obchodním oddělením
  • Kontrola souladu dokumentace s platnými předpisy
  • Archivace technické projektové dokumentace v souladu s postupy společnosti
  • Spolupráce s ostatními týmy při vytváření a aktualizaci znalostní báze použitých výrobků, výrobců a technických parametrů výrobků

Kvalifikace

Požadované znalosti a dovednosti:

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • Český jazyk & základní úroveň v Anglickém jazyce
  • Alespoň základní znalost tvorby 2D technické dokumentace a orientace v AutoCAD
  • Organizační a komunikační schopnosti, chuť učit se novému a dále se rozvíjet

Výhodou:

  • Předchozí pracovní zkušenost z obdobné pozice
  • SAP
  • Technické vzdělání a zkušenost z prostředí HVAC/Climate control

Nabízíme:

  • Pravidelná odborná školení a rozvoj, možnost se realizovat a kariérně růst
  • 5 týdnů dovolené (tj. 25 dní)
  • 3 dny tzv. osobního volna
  • Příspěvek 10 000 Kč na dovolenou každý rok
  • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které se pravidelně zvyšuje
  • Příspěvek na penzijní či životní připojištění
  • Jídelnu přímo v areálu s dotovaným stravováním
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance, bonus za loajalitu, relokační bonus
  • Káva zdarma v kávovém koutku
  • Scholar Program, podpora vzdělávání všech stupňů
  • Služební notebook a telefon
  • A mnoho dalších benefitů, jako např. Multisport karta, bezplatné očkování proti chřipce, firemní akce, zmrzlinové dny v létě, dárky k Vánocům a další.

Vážíme si toho, že jste si udělali čas na prostudování naší pracovní nabídky a pokud nesplňujete všechny požadavky, neváhejte se prosím přihlásit. Stále můžete být zváženi, popřípadě Vám naše personalistka dokáže navrhnout jinou pracovní příležitost. Budeme se těšit na Vaši přihlášku!

Možnosti

Sorry the Share function is not working properly at this moment. Please refresh the page and try again later.