CCR (Carrier Commercial Refrigeration)

Servisní technik - Praha, Ostrava, Ústí nad Labem, Plzeň (celá ČR)

Lokality práce CZ--Praha 4
ID 2024-4892
Kategorie
Po Market & Service
Typ
Pravidelný
Dálkový
Ne
poštovní směrovací číslo
149 00
Adresa
Líbalova 2348/1

Přehled

Vstupte do světa inovací a výjimečné pracovní atmosféry s námi, americkou společností Carrier Corporation, která ovládá globální trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Jsme průkopníky v chladících technologiích, a nyní hledáme právě Vás, Servisní techniky komerčního chlazení, pro naše týmy v následujících regionech:

  • Severní Morava, zejména Ostrava
  • Severní Čechy v okolí České Lípy a Ústí nad Labem
  • Jihozápad v Plzeňském kraji
  • Okolí Zlína a Olomouce
  • Středočeský kraj

Zodpovědnosti

Co Vás u nás čeká:

  • Hlavní odpovědnosti a náplň práce:
  • Zajištění servisu zařízení v oblasti komerčního chlazení pro významné obchodní a průmyslové klienty
  • Diagnostika a odstranění přidělených poruch
  • Pravidelné preventivní, záruční prohlídky a revize
  • Zpětná hlášení o provedené práci a stavu technologií

Kvalifikace

Co od Vás očekáváme:

Požadované znalosti a dovednosti:

  • SŠ nebo vyučení v elektro oboru.
  • Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat po svěřeném regionu.
  • Flexibilita a pohotovost v případě nenadálých oprav u zákazníka.

Výhodou:

  • Platnou vyhlášku č.50/78 Sb. §6
  • Certifikace na F-plyny
  • Zkušenosti s technickými revizemi a opravami v oblasti komerčního chlazení

Výhody, které Vám nabízíme:

  • Inovativní pracovní prostředí s otevřeností k názorům a novým nápadům
  • Odpovídající mzdové ohodnocení včetně variabilní složky mzdy a příplatků
  • Přátelské prostředí stabilní mezinárodní firmy
  • Pravidelná odborná školení a rozvoj
  • 25 dní dovolené a 3 sick days
  • Služební automobil
    Příspěvek na dovolenou, životní pojištění, stravování, úrazové pojištění a další benefity.

Přidejte se k nám a buďte součástí týmu, který se podílí na transformaci budoucnosti v oblasti chlazení a klimatizace! Těšíme se na Vaši přihlášku!

Možnosti

Sorry the Share function is not working properly at this moment. Please refresh the page and try again later.